Promocja

Skutecznie wypromujemy Twoje produkty
Reklama
W rezultacie:
Zyskasz silną pozycję

Skuteczna i konsekwentnie realizowana strategia, pozwoli Ci na zbudowanie solidnej pozycji na docelowych rynkach.

Dotrzesz do szerokiego grona klientów

Dobrze zaplanowana i wdrożona promocja zapewni Ci stały dostęp do wielu klientów, którzy chętnie będą kupowali Twoje produkty.

Będziesz sprzedawał dużo, bardzo dużo

Wszystko to doprowadzi Cię do sukcesu, jakim będzie regularny wzrost zainteresowania, a przede wszystkim sprzedaży tego, co oferujesz

Promocja i reklama Amazon – marketing na platformie e-commerce

Amazon to globalny rynek, na którym na raz o uwagę odbiorców rywalizują setki, a nawet tysiące przedsiębiorców. Pomożemy Ci przebić się przez ten szum informacyjny i dotrzeć z Twoja ofertą do docelowych klientów. W naszej ofercie znajdziesz zatem zarówno usługi związane z pozycjonowaniem produktów (tzw. SEO Amazon), jak i ich dodatkową promocją za pomocą innych metod (np. płatna reklama Amazon). W rezultacie, poprzez szereg działań promocyjnych i marketingowych, zrobimy wszystko, aby zbudować Twoją silną pozycję na tej platformie. Pozycję, która pozwoli Ci na generowanie regularnych i bardzo wysokich zysków płynących ze sprzedaży internetowej.

Reklama Amazon – skuteczny sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki

Aktywne promowanie produktów to klucz do zwiększenia zasięgu i rozpoznawalności marki na Amazonie. W związku z tym, że Amazon zrzesza olbrzymią liczbę sprzedawców z całego świata, musisz liczyć się z obecnością dużej konkurencji. Stworzenie unikalnego produktu może więc nie wystarczyć – trzeba jeszcze zapewnić mu widoczność. W tym celu niezbędne jest przygotowanie reklam na Amazon (Amazon ads), które realnie wpłyną na wzrost sprzedaży produktów. Wszyscy jesteśmy klientami, dlatego doskonale wiemy, jak sugestywna potrafi być dobra reklama i jak bardzo nie lubimy tracić czasu na przeglądanie zbyt wielu ofert. Reklama na Amazonie poprzez Amazon Advertising pozwala m.in. na promowanie pojedynczych produktów (Sponsored Products) lub całej marki (Sponsored Brands). Nasi specjaliści przeanalizują Twoje potrzeby i zaproponują najlepsze rozwiązania marketingowe.

Marketing na Amazonie – na czym polega pozycjonowanie?

Aby Twoje produkty mogły dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, konieczne jest zwiększenie ich widoczności na Amazonie. Pozycjonowanie produktów polega na kształtowaniu oferty w taki sposób, by wyróżniała się na tle konkurencji. Na ten proces wpływa wiele czynników, w tym także jakość produktów i obsługi klienta, ale także na przykład poziom a+ content. Nie bez znaczenia są również opinie i oceny klientów – system gwiazdek pozwala wyróżnić najlepszych sprzedawców i ma realny wpływ na wybory konsumentów. Eksperci z SellerSwitch podpowiedzą, na co zwrócić uwagę, by poprawić pozycję marki na Amazon, a także jak zwiększyć popularność oferty i wyróżnić się na tle konkurencji. Promowanie produktów na Amazonie to złożony proces, który wymaga marketingowej wiedzy i doświadczenia w sprzedaży. Warto zauważyć, że skuteczne pozycjonowanie pozwala zredukować koszty reklamy (w tym m.in. Amazon ppc).

Kampanie na Amazonie, które wyróżnią Twoją markę

Amazon to nie Allegro, dlatego podjęcie odpowiednich kroków marketingowych jest niezbędne do zapewnienia sobie widoczności wśród tysięcy podobnych sprzedawców. Marketing na Amazonie nie jest więc rzadkością – z tego typu usług korzystają zarówno wielkie firmy, jak i początkujący sprzedawcy. W SellerSwitch przygotowujemy kampanie na Amazon oparte na sprawdzonych modelach i przeznaczone dla konkretnych sprzedawców. Tworząc kampanie na Amazonie, skupiamy się na analizie oferty klienta i wybieramy z niej to, co najciekawsze oraz najkorzystniejsze dla potencjalnego odbiorcy. Pokażemy wyjątkowość Twojej oferty i zwiększymy zasięg, korzystając ze sprawdzonych narzędzi marketingowych.