O nas

Sprawdź ludzi stojących za
sukcesem Twojej firmy
Zespół

Co musisz o nas wiedzieć?

Nasza agencja wesprze Cię absolutnie w całym procesie rozpoczęcia, prowadzenia oraz rozwoju sprzedaży za pośrednictwem Amazona. W naszej ofercie znajdziesz zarówno wsparcie analityczne, prawne, promocyjne, jak i administracyjne. Wszystko po to, aby Twoja przygoda z Amazon rozpoczęła się szybko i sprawnie, a Twoja działalność na tej platformie była owocna i trwała naprawdę długo!
W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne do rozpoczęcia Internetowej sprzedaży przy użyciu Amazon. W związku z tym pomożemy Ci także w kwestiach związanych ze sprzedażą FBA, jak i MFN. Podpowiemy, jak dobierać produkty, jak dokonywać ich oznaczeń i etykietowania, a także jak je wysyłać. A jeśli wyda Ci się to za trudne – z przyjemnością zajmiemy się tym za Ciebie!
A do tego w pracy stawiamy na dobrą atmosferę i relacje 🙂
Jak możemy pomóc Twojej firmie?
Przeprowadzimy dogłębną analizę rynku i konkurencji

Dzięki niej dowiesz się, jakie warunki panują na danym rynku, kim jest Twoja konkurencja, a przede wszystkim pozyskasz wiedzę na temat tego, czy Twoja oferta ma w ogóle szansę powodzenia.

Pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności

Przeprowadzimy Cię przez cały proces urzędowo-podatkowy, począwszy od rejestracji VAT i EUIPO, poprzez załatwienie innych ważnych dokumentów, na bieżących konsultacjach prawnych kończąc.

Opracujemy skuteczną strategię promocji i pozycjonowania na Amazon

Zadbamy o to, aby Twoje produkty były odpowiednio wypozycjonowane, a sama ich promocja pozwalała na generowanie wysokich i regularnych zysków.

Zapewnimy pełne, całoroczne wsparcie w sprzedaży i obsłudze konta na Amazon

Na Twoje życzenie zajmiemy się również kompleksową obsługą Twojej sprzedaży na Amazonie. Będziemy zarówno zarządzać produktami, dbać o ich aktualizację i odpowiednie stany magazynowe, jak i kontakt z odbiorcami czy ogólne administrowanie kontem.

Stworzymy opisy i zdjęcia, które zachęcą do zakupu

Stworzymy karty produktów, które wyróżnią Twoją ofertę wśród konkurencji. Zadbamy o prawidłowe wyświetlanie się zdjęć i opisów na urządzeniach mobilnych. Wypozycjonujemy Twoje aukcje, aby klienci znajdowali je jako pierwsze.

Zabezpieczymy konto przed ewentualną blokadą

Dzięki naszej pracy statystyki Twojego konta będą pozytywne. Zabezpieczymy Twoje konto przed działaniem konkurencji oraz zapewnimy bezpieczne połączenie, które zapobiegnie konfliktom IP. Dzięki naszym staraniom blokada konta na Amazon będzie mało prawdopodobna.

Nasz zespół
Dzięki nim Twoja sprzedaż na Amazon i eBay będzie zyskowna
 Piotr Podlaś
Piotr Podlaś
Chief Executive Officer
Wojciech Buchacz
Wojciech Buchacz
Amazon Marketplace Expert
Paweł Galiński
Paweł Galiński
Business Development Director
Zuzanna Rembek
Zuzanna Rembek
Senior Account Specialist
Marta Maciejowska
Marta Maciejowska
Account Specialist
Klaudia Wieczorek
Klaudia Wieczorek
Analyst & Account Specialist
Oliwia Kowalska
Oliwia Kowalska
Junior Account Specialist
 Mateusz Arciszewski
Mateusz Arciszewski
Marketplace Specialist
 Damian Drabicki
Damian Drabicki
Executive Assistant
 Łukasz Misiołek
Łukasz Misiołek
Co-Founder
Aleksander Buchacz
Aleksander Buchacz
Advisor to the Board
Gotowy na zdobywanie nowych rynków?
Jesteśmy certyfikowanym dostawcą usług