O nas

Sprawdź ludzi stojących za
sukcesem Twojej firmy
Zespół

Co musisz o nas wiedzieć?

Nasza agencja wesprze Cię absolutnie w całym procesie rozpoczęcia, prowadzenia oraz rozwoju sprzedaży za pośrednictwem platform marketplace. W naszej ofercie znajdziesz zarówno wsparcie analityczne, prawne, promocyjne, jak i administracyjne. Wszystko po to, aby Twoja przygoda na rynkach zagranicznych rozpoczęła się szybko i sprawnie, a Twoja działalność na tej platformie była owocna i trwała naprawdę długo!
W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne do rozpoczęcia Internetowej sprzedaży na marketplace’ach. W związku z tym pomożemy Ci także w kwestiach związanych ze sprzedażą FBA, jak i MFN. Podpowiemy, jak dobierać produkty, jak dokonywać ich oznaczeń i etykietowania, a także jak je wysyłać. A jeśli wyda Ci się to za trudne – z przyjemnością zajmiemy się tym za Ciebie!
A do tego w pracy stawiamy na dobrą atmosferę i relacje 🙂
Jak możemy pomóc Twojej firmie?
Przeprowadzimy dogłębną analizę rynku i konkurencji

Dzięki niej dowiesz się, jakie warunki panują na danym rynku, kim jest Twoja konkurencja, a przede wszystkim pozyskasz wiedzę na temat tego, czy Twoja oferta ma w ogóle szansę powodzenia.

Pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności

Przeprowadzimy Cię przez cały proces urzędowo-podatkowy, począwszy od rejestracji VAT i EUIPO, poprzez załatwienie innych ważnych dokumentów, na bieżących konsultacjach prawnych kończąc.

Opracujemy skuteczną strategię promocji i pozycjonowania na Amazon

Zadbamy o to, aby Twoje produkty były odpowiednio wypozycjonowane, a sama ich promocja pozwalała na generowanie wysokich i regularnych zysków.

Zapewnimy pełne, całoroczne wsparcie w sprzedaży i obsłudze konta na Amazon

Na Twoje życzenie zajmiemy się również kompleksową obsługą Twojej sprzedaży na wybranym marketplace. Będziemy zarówno zarządzać produktami, dbać o ich aktualizację i odpowiednie stany magazynowe, jak i kontakt z odbiorcami czy ogólne administrowanie kontem.

Stworzymy opisy i zdjęcia, które zachęcą do zakupu

Stworzymy karty produktów, które wyróżnią Twoją ofertę wśród konkurencji. Zadbamy o prawidłowe wyświetlanie się zdjęć i opisów na urządzeniach mobilnych. Wypozycjonujemy Twoje aukcje, aby klienci znajdowali je jako pierwsze.

Zabezpieczymy konto przed ewentualną blokadą

Dzięki naszej pracy statystyki Twojego konta będą pozytywne. Zabezpieczymy Twoje konto przed działaniem konkurencji oraz zapewnimy bezpieczne połączenie, które zapobiegnie konfliktom IP. Dzięki naszym staraniom blokada konta na Amazon będzie mało prawdopodobna.

W Amazon Ads zarządzamy budżetem
reklamowym o wartości 250.000 € miesięcznie

Global Marketplace

Are you ready to win over new marketplaces?