Tworzenie treści

Stworzymy opisy i zdjęcia, które sprzedają
Content
W rezultacie:
Zadbasz o spójność oferty

Jeśli zależy Ci na budowaniu silnej marki koniecznym jest zadbanie o spójny wizerunek między kanałami sprzedaży. Niestety często karty produktów sprzedawanych przez resellerów są bardzo słabe pod kątem wizerunkowym.  

W czytelny sposób przedstawisz produkty

Wbrew opiniom sprzedaż na marketplace’ach nie polega jedynie na udostępnieniu produktów. Trzeba zadbać o spójność w komunikacji wizualnej i tekstowej, która zapewni czytelność oferty.

Dostosujesz karty produktów do nowoczesnego klienta

Konsument zachodni jest w ciągłym biegu, dlatego bardzo ważne jest, aby przedstawić mu ofertę w jasny i czytelny sposób, który nie wymaga od niego długiego czasu na zapoznanie się.

Pisanie listingów i robienie zdjęć produktowych na Amazon – optymalizacja tytułów, bulletpointów, tworzenie EBC

Dobre karty produktów to bardzo ważny element sukcesu w sprzedaży na Amazon. Odpowiednio dobrane słowa kluczowe i zoptymalizowane tytuły oraz bulletpointy to podstawa działań SEO na Amazon. Rozszerzone karty produktu (EBC, A+ Content) pozwalają jeszcze lepiej podkreślić jego unikalne cechy. Zdjęcia dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych i przedstawiające w czytelny i jasny sposób ofertę przyspieszają podejmowanie decyzji o zakupie danego produktu.