Formalności

Pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności
Podatki
W rezultacie:
Będziesz świetnie przygotowany

Wykonanie niezbędnych czynności prawnych da Ci komfort, że Twój biznes jest w 100% legalny, a Ty zamiast przejmować się sprawami urzędowymi – po prostu skupisz się na prowadzeniu firmy.

Unikniesz niepotrzebnych problemów i konsekwencji

Twoja działalność będzie w pełni zgodna z prawem. Dzięki temu nie będziesz też narażony na konsekwencje w postaci kar, spraw sądowych czy innych nieprzyjemnych czynności.

Rozwiniesz swój interes

Legalna działalność na wielu międzynarodowych rynkach pozwoli Ci na skalowanie Twojego biznesu – powiększanie rynków zbytu, zdobywanie większej liczby klientów, a co za tym idzie – generowanie coraz większych przychodów.

Obsługa prawna Amazon – rejestracja VAT, EUIPO, konsultacje i porady prawne

Damy Ci pełne wsparcie w zadbaniu o 100-procentową legalność Twojego biznesu. Dzięki naszej pomocy, bez problemu załatwisz wszelkie sprawy urzędowe i podatkowe, bez których działalność na Amazon nie mogłaby się rozpocząć. Pomożemy Ci w rejestracji na VAT, a także w razie potrzeby wesprzemy przy rejestracji znaków towarowych w EUIPO. Dodatkowo, będziesz mógł liczyć na nasze porady i konsultacje prawne zawsze, gdy tylko będziesz ich potrzebował.